Gimoka 100% Арабика мляно 250 гр., кутия

Gimoka 100% Арабика мляно 250 гр., кутия

100% чиста Арабика за сладко и балнсирано еспресо богато на аромат.Напиши мнение

Забележка: HTML не се превежда!
    Лошо           Добро

Gimoka 100% Арабика мляно 250 гр., кутия

  • Марка: Gimoka
  • Код на артикул: --
  • Наличност: В наличност
  • 7,50лв.

Етикети: Gimoka, 100% Арабика, мляно, 250 гр., кутия