Piacetto Espresso Supermo Crema кафе на зърна 1 кг.

Piacetto Espresso Supermo Crema кафе на зърна 1 кг.

Piacetto Espresso Supermo Crema е висококачествено италианско кафе за еспресо. 100% Арабика,кафе на зърна.


Производител: Tchibo

Напиши мнение

Забележка: HTML не се превежда!
    Лошо           Добро

Piacetto Espresso Supermo Crema кафе на зърна 1 кг.

  • Марка: Piacetto coffee
  • Код на артикул: 90735
  • Наличност: В наличност
  • 47,00лв.

Етикети: Piacetto, espresso, supermo, crema, кафе, на зърна, 1 кг., висок клас